neděle 10. února 2008

svatební veletrh

správně má být titulek tohohle příspěvku přelomový víkend IV., ale mám si nechat ujít možnost napsat slovo svatba do titulku? ani omylem!

nevdávám se samozřejmě já, ale kamarádka kamarádky. na páteční kalbě - pár hodinách v sauně jménem lucerna music bar, lahvi vína a čtyřech tequilách, mi prostě připadalo jít v neděli odpoledne na svatební veletrh naprosto neodolatelné. navíc když ho mám naproti baráku. kuba je na teambuildingovém víkendu čili homopárty, tak proč toho nevyužít, neožrat se a neobhlédnout dopředu nějaké ty svatební serepetičky, že.

základním poznatek návštěvy veletrhu je: docela voser. ale zase se skýtá příležitost k některým činnostem, které běžně nedělám. kupříkladu když mi hosteska cpe leták, a ptá se, jestli pořádám svatbu, tak můžu odpovědět "ne, proč?". dále je zde možnost ochutnávání svatebních dortů. vysmívání se hosteskám v extravagantních modelech. vysmívání se hsteskám propagující šaty pro xxl nevěsty. sledování kolemjdoucích; jelikož jak prohlásil jan: "to bych nikdy neřekl, že se některý z těch ošklivejch lidí vůbec můžou brát. skutečně obohacující je pak monitorování svatebních píčovin: polštářky na prstýnky ve tvaru srdce, figurky na dort v medvědí podobě (asi odkaz na mrazíka, nevim), růžičky, mašličky, svatební oblečení pro děti, střapečky, svatební botičky, svatební šatičky, svatební kytičky, svatební prstýnky, a tak, však to znáte.

co dodat... prostě ideální program na nedělní odpoledne...

2 komentáře:

Anonymní řekl(a)...

Vůbec nechápu proč na ten veletrh lezeš, když jsi sama taková hvězda !!!

Zásnubní prsteny řekl(a)...

Ahoj, hele jsou na svatebních veletrzích i zásnubáky nebo jde fakt jen o svatební zboží. Dík!