neděle 27. července 2008

zpět z hradiště, tentokrát opletačky s právníkama na krku

filmovka byla fajn. počasí, filmy, jídlo, ubytování, ani těch peněz nemuselo zmizet z účtu tolik, kdyby...

kdybych nebyla blondýna, a nenapálila to do auta přede mnou na magistrále, bohužel na červený, bohužel ho řídil taxikář, kterej po nás chtěl vyrovnání za ušlej zisk, a bohužel vezl právničku, která bohužel mířila na letiště, bohužel bleskurychle taxikáři předala vizitku, kdyby s čímkoli potřeboval pomoct, a bohužel píčovala o promeškanym letu do frankfurtu.

sakra pech. a aby toho nebylo málo, tak fňukala, že jí bolí za krkem. příští tejden tudíž očekávám telefonáty z právnický kanceláře... od taxikáře za ušlej zisk, od tý právnický čůzy odškodnění za zmeškanej let, rehabilitaci a dovolenou na bora bora za způsobený (těžký) stres.

takže jsem radši rovnou zavřela v prohlížeči všechny panely s nabídkou zájezdů, a peníze si šetřim na právnický opletačky. zlatej loňskej rok, kdy jsem se akorát netrefila při vyjíždění z parkoviště a odnesl to jeden blatník... achjo.

p.s. nabídky na právnický služby přijímám. preferuju platbu v naturáliích (šampony atd.)

3 komentáře:

MaBr řekl(a)...

Tak já to teda beru. Akorát se obávám, že můj výkon coby právníka bude odpovídat tvýmu způsobu placení :-)

brunhilda řekl(a)...

no jo, ale já chtěla právníka, ne pošťáka!

Janek řekl(a)...

To se zmákne - viděl jsem všechny díly Ally McBeal - bejt právníkem je brnkačka... (Tančit umím, vydávat divný zvuky umim, magor taky sem...)