sobota 24. října 2009

noc reklamožroutů 2009

je to definitivní...stárnu...

noc reklamožroutů totiž nebyla první akce, ze které jsem odešla ještě před půlnocí, střízlivá a nijak zvlášť nadšená. jídlo, alkohol ani mainstreamová zábava zadarmo mě na večírku prostě neudrží. chci od života něco víc! ne, to už si dělám srandu...

ale proč to teda na noci reklamožroutů 2009 nevyšlo?

prvním bodem proti návštěvě noci reklamožroutů 2010 je jednoznačně vstup. anebo měla být fronta před slováčem image záležitostí evokující high class newyorské kluby? no nevím. disco koule nad vchodem pěkná, ale proč bych sakra s už koupeným lístkem (no dobře, náš lístek nebyl koupenej, peníze bych za to fakt nikdy nedala!) měla čekat frontu na vstup?

fronta od vchodu bohužel plynule přecházela do fronty k šatně, na drink, do sálu, na schody, no prostě všude. volné byly kupodivu záchodky.

chyběly hostesky, program (ta tlustá brožurka, co jsme dostali při příchodu, možná obsahovala stránku s programem, ale přes těch 250 reklam jsem se k ní neprokousala), moderátor, ukazatelé, prostě organizace.

když pominu chaos, který pro běžného návštěvníka třeba vůbec problém nepředstavoval, ani za nic nedokážu organizaci odpustit ty dementní párty trumpety! proč mám v kině sedět vedle pobertů, co po každém spotu zatroubí?

přiznávám, jsem dost přísná, ale pokud bych si měla koupit lístek za 450, očekávala bych vyšší standard. ten splňovalo pouze jídlo ve vip sekci (připravovala ho kolkovna) a přátelské ceny jídla i alkoholu (frisco za 30, třetinka piva za 25). nicméně si pamatuju i na rok, kdy se kola, popkorn a nanuky rozdávaly kompletně zadarmo...

zelenou u mě získal taky projekt řekni sýr: hostesky místo polaroidem fotily návštěvníky digitálem, tiskly fotky na přenosné tiskárně a vkládaly je do obrandovaných rámečků. moc dobře vymyšlené. až bude majitel trochu akčnější a dodělá webovky tak, aby byly reprezentativní, pár nabídek na firemní večírky určitě dostane. načasování před vánoci má každopádně dobré.

tak ještě shrnutí: noc reklamožroutů je rozhodně skvělý koncept, který mě před deseti lety vysloveně fascinoval a vždycky jsem se na reklamy těšila. dneska si ale radši zajdu na pivo bez fronty a reklamy si pustím na youtube. jak říkám, prostě stárnu...

Žádné komentáře: