středa 4. listopadu 2009

worldwide free delivery - update

informaci o skvělém online knihkupectví bookdepository šířím poměrně často a na různých frontách, je teda rozhodně zapotřebí updatovat příspěvek z doby, kdy free czech republic delivery ještě neplatilo.

svět je dnes lepší, česká republika v evropě, a tak si v tomhle knihkupectví můžete koupit jakoukoli knížku a dopravu budete mít zadarmo. další výhodou jsou pak obecně dobré ceny knih, nižší než doporučené a obvykle dokonce nižší než na amazonu.

a tou úplně největší výhodou shopu je správná britská zdvořilost jeho provozovatelů. máte problém s tím, že vám zboží nechal pošťák za dveřmi? z bookdepository to ověří a slušně vám odpoví (přičemž vám je celkem jasný, že chyba bude na straně český pošty). nedorazila kniha včas a vy čekáte, že vina bude padat na vaši poštu (což by u té české bylo oprávněně)? kdepak, z bookdepository se vám omluví a nabídnou vrácení peněz nebo zaslání knihy nové. pro českého zákazníka docela šok.

jde o moderní obchod, který si váží svých zákazníků. používá cool online aplikace jako google live shopping a ještě si hledí umělců - konkrétně aktuální soutěž o design knižní záložky, jejíž kopie budou kolovat v milionovém nákladu - boží!v neposlední řadě najdete v shopu opravdu velmi solidní výběr knih. mým aktuálním příspěvkem je diář bunny suicides :-)všem opravdu vřele doporučuju, já je prostě žeru...

Žádné komentáře: